Co można robić wspólnie z rodzeństwem?

Co robicie razem z rodzeństwem, np. podczas wakacji albo tak po prostu? 🙂 Zobaczcie, jakie pomysły na spędzanie czasu z rodzeństwem mają czytelnicy „Victora Juniora”! 

 

  1. Kręćcie filmiki, róbcie śmieszne fotki. Przyznajcie, że tego się raczej nie da robić samemu. Jak tu jednocześnie trzymać telefon, czyli być operatorem, występować, czyli być aktorem i jeszcze do tego widzem? Brat i siostra – niezbędni!
  2. Zróbcie wyjątkowe makijaże czy fryzury. Spraye koloryzujące, lakiery w kolorach tęczy czy warkoczyki – można je wypróbować na bracie albo siostrze (jeśli zgodzi się być waszym modelem, oczywiście).
  3. Poczytajcie sobie na zmianę straszne historie. Gdy jedno czyta na głos (a później drugie), jakoś tak po kilku minutach wydaje się, że drzwi się poruszyły, a za szafą ktoś się chyba chowa…
  4. Idźcie gdzieś. Najlepiej za darmo (i zawsze za zgodą rodziców). W wakacje za darmo albo za bardzo niewielką opłatą można w wielu miastach iść na basen albo wziąć udział w wypasionych warsztatach. Trzeba się tylko wcześniej zorientować, że takie atrakcje są oferowane. Informacje najłatwiej znaleźć na stronach urzędu miasta albo domu kultury.
  5. Pobawcie się w przewodników i wybierzecie się na wycieczkę rowerową do miejsca w okolicy, w którym jeszcze nigdy nie byliście. Oczywiście wiadomo, kogo trzeba poprosić o zgodę… 🙂
  6. Zorganizujcie imprezkę ogrodową. Zaproście przyjaciół. Przyrządźcie pyszne smoothie z owoców. Udekorujcie stół. Wymyślcie temat imprezy (np. wszyscy mają przyjść przebrani za… i na wejście zaśpiewać…).
  7. Zróbcie pyszne babeczki malinowe. Albo sałatkę owocową. Albo Największą Kanapkę Świata.
  8. Spróbujcie zapomnieć o Wi-Fi, bawcie się, grajcie w planszówki! Nie zważajcie na pogodę! I pamiętajcie: LATO JEST SUPER! 🙂

 

Więcej tekstów o życiu nastolatków w każdym wydaniu dwutygodnika „Victor Junior”! Zapraszamy do czytania! 🙂

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *