Warszawskie Targi Książki już niedługo!

Warszawskie Targi Książki to prawdziwe święto dla miłośników książek w każdym wieku! 🙂 

To niepowtarzalna okazja, by w jednym miejscu spotkać pisarzy, tłumaczy, ilustratorów, wydawców z całego świata, wziąć udział w zajęciach i warsztatach oraz zobaczyć wiele ciekawych wystaw. To możliwość zdobycia autografów i kupienia książek w wyjątkowych cenach. Każdy kto kocha czytać, z pewnością znajdzie coś dla siebie!

Impreza odbędzie się w dniach 17-20 maja 2018 r. w Warszawie na terenie Stadionu PGE Narodowy.

 

W tym roku na odwiedzających Targi będzie czekać mnóstwo atrakcji, m.in. specjalna strefa dziecięca, w której spotkać będzie można znanych autorów, m.in.: Agnieszkę Frączek, Agnieszkę Stelmaszyk, Barbarę Gawryluk, Dorotę Kasjanowicz, Monikę Michaluk czy Cezarego Harasimowicza.

W związku z obchodami 100-lecia niepodległości poznamy „alfabet niepodległości” i przyjrzymy się także naszej bliskiej ojczyźnie i zastanowimy się co to znaczy być współczesnym patriotą. Czy nasz dom to nasze miasto? Kraj? A może kosmos? Na te pytania także postaramy się odpowiedzieć w trakcie niezwykle inspirujących warsztatów plastycznych z najbardziej rozpoznawalnymi polskimi ilustratorami. Będzie też coś dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czym są „etnogadki” lub są ciekawi jak wygląda „Maszyna radości”. Atrakcji nie zabraknie!

A wszystkim nieco zagubionym wśród morza książek, jak zawsze pomocy udzieli Ostry Dyżur Literacki, który w tradycyjnej już medycznej scenerii po gruntownym badaniu pacjenta potrzebującego czytelniczego wsparcia, przepisze recepty na odpowiednie książki.

🙂 🙂 🙂

 

 

0 odpowiedzi

Zostaw odpowiedź

Chcesz przyłączyć się do dyskusji ?
Zrobisz to wypełniając poniższy formularz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *