Sierpie 28, 2014, 17:06:12 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do dodawania i komentowania tematów w nowym dziale Wizytówki Użytkowników!

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Edu Kram - Sklep pełen edukacji
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: przemówienie  (Przeczytany 270 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
siaska_135
Nowy użytkownik

« : Lipiec 03, 2008, 09:57:48 »

hej jestem przewodniczaca szkoly i potrzebuje przemowienia na rozpoczecie roku szkolnego:) prosze przyslijcie mi jakies na poczte; siaska135@wp.pl
z gory thx:*
« Ostatnia zmiana: Stycze 01, 1970, 02:00:00 wysłane przez siaska_135 » Zapisane
Użytkownik Usunięty
Przyjaciel Victora ;-)

« Odpowiedz #1 : Lipiec 03, 2008, 11:17:58 »

Witam wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców.Szczególnie pragnę powitać (np.) Wójta gminy (np.) Koranstynów , pana : [ imię i nazwisko] , pana sekretarza : [imię , nazwisko] i  wszystkich innych przybyłych tu gości.
 Dzisiaj - 1 września rozpoczynamy kolejny rozdział naszego szkolnego życia. Pragnę wam , drodzy uczniowie pogratulować poprzedniego roku szkolnego - wielu sukcesów i nagród na terenie szkoły , gminy i całego kraju. Życzę wam aby ten rok szkolny również przyniósł owocne żniwo w zakresie waszej wiedzy  i nauki .

Tak na początek , nie wiem co można by napisać dalej ... Mam nadzieję , że jakoś pomogłam ?  :wink:
« Ostatnia zmiana: Stycze 01, 1970, 02:00:00 wysłane przez Anonymous » Zapisane
siaska_135
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #2 : Lipiec 03, 2008, 15:36:22 »

no jasne dzieki:* no wlasnie pocztek mam podobny alle nie wiem co jescez napisac:(
« Ostatnia zmiana: Stycze 01, 1970, 02:00:00 wysłane przez siaska_135 » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | Powered by SMF 1.1.13 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC