Grudzie 20, 2014, 04:39:50 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Zapraszamy do dodawania i komentowania tematów w nowym dziale Wizytówki Użytkowników!

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Edu Kram - Sklep pełen edukacji
Strony: [1] 2 3   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Za co nie lubicie kolegów i koleżanek?  (Przeczytany 11969 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Marta1997
Nowy użytkownik

« : Maj 19, 2010, 16:45:46 »

Mam taką koleżankę, która jest strasznie niefajna. Bardzo dużo się uczy i cały czas szczyci się wynikami w nauce. Ostatnio wdała się w nieodpowiednie towarzystwo, zaczęła przeklinać. Tak poznawała coraz to gorszych przyjaciół. To było straszne! Nagle wszyscy ją polubili tylko dlatego, że często przeklinała. Te przekleństwa nie miały żadnego uczucia, mówiła je nawet nie wiedząc, co one znaczą. Do dziś taka jest, strasznie mnie denerwuje. Ostatnio na matematyce [ matematyczka jest dla mnie bardzo miła, bo wielbię jej przedmiot ] koleżanka ta zaczęła do mnie gadać o tym jak fajnie jest mieć szóstkę z plastyki, i że w ogóle jak można mieć piątkę. Wkurzyła mnie! Nie dość, że sama miała szóstkę na szynach, to jeszcze kpiła sobie z mojej piątki z dwoma plusami! Wtedy nie wytrzymałam i krzyknęłam do niej na całe gardło "Zamknij się wreszcie, Kalina!". Matematyczka lekko się uśmiechnęła i powiedziała; "No właśnie, Marta ma rację, zamknij się, Kalina!". Mina Kaliny była wtedy niezbędna. Bo jak ona mi mówiła o tej plastyce, to ja mogłam na nią naskoczyć z moją szóstką z wykrzyknikiem z matematyki! A Wy, za co nie lubicie kolegów i koleżanek?
Cimcia Kimi
Nowy użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #1 : Maj 20, 2010, 16:34:21 »

No to ja mam taką jedną koleżankę, a historia ta jest bardzo długa, no więc. Przyjaźniłyśmy się w trojkę ja, Malina i Jasia, Malina i Jasia przyjaźniły się od początku roku szkolnego, a ja do nich dołączyłam po kłótni z moją przyjaciółką, Tosią. Przyjaźniłyśmy się bardzo długo w trójkę, ale zawsze było tak że Jasia i Malina siadały razem w autobusie i to sobie zdradzały większość tajemnic! Ja byłam takim dodatkiem :(  Kiedy pojechaliśmy na obóz zimowy oczywiście byłyśmy razem w ośmioosobowym pokoju, oczywiście to ja musiałam sobie znaleźć kogoś do towarzystwa w autobusie. Wszystko było fajnie do pewnej dyskoteki, Malinę wtedy pocałował EmoPrzemo, Jasia zdradzała jej swoje sekrety cały czas, bez ustanku! I to wtedy się o tym dowiedziałam, czułam się jakbym była takim dodatkiem, takim nikim, taka niechciana, było mi strasznie przykro! O mało się nie popłakałam! Cała dyskoteka była sknocona. Oczywiście potem mi przeszło jak to Jasia powiedziała mi pierwszej że chyba dostała okres (jak się potem okazało nie dostała), a Malinie powiedziała drugiej, od razu wszystko przeszło i był koniec, ale tylko na obozie. Potem pokłóciłam się z Maliną, zresztą Jasia też, każda ich kłótnia była dla mnie niebem, ja strasznie lubiłam Jasię, Malinę w pewnej chwili przestałam gdyż jest symulantkom, oszukuje i kłamie! Właśnie o to się z nią pokłóciłyśmy, jednakże Jasie się z nią pogodziła, to było mocne ukłucie w serce, było mi strasznie przykro. Postanowiłam że pogodzę się z Maliną, ale Malina jest oszustką niby wszystko fajnie, a robiła wszystko żebym tylko ja się z nimi nie przyjaźniła! Skończyło się to pewnego dnia gdy Malina napisała piosenkę wraz z Amelią która też się z nami przyjaźniła, tyle że ona była bardziej do do Gabrysi, napisała piosenkę, ale o czwórce, a nie o naszej piątce! Pękło mi serce, poleciałam do Tośki i skończyło się na tym że się z nią przyjaźnie, ona zdradza mi sekrety i przy niej czuje się dobrze, ale chodzi o to że strasznie lubię Jasię, a Malina mi nie pozwala się z nią przyjaźnić. No więc to się tak dalej toczy i toczy, ciągle! Malina mnie strasznie wkurza! Jasia chodzi z Tomkiem, i gdy Jasi nie było mówili że nie ma Tomka Jasi, a ona się wepchała i zaczęła gadać że jej Jasi. W ogóle jest strasznie wkurzająca, ściąga, gada na lekcjach, symuluje i kłamie! I to mnie w niej strasznie wkurza! I za to jej nienawidzę, choć jej tego nie okazuje, gdyż nie chcę okazać się fałszywa, wkurza mnie w niej też to jak cały czas gada pojechałeś. I to chyba wszystko.
« Ostatnia zmiana: Maj 20, 2010, 18:05:06 wysłane przez Lethal Dose. » Zapisane
Marta
Entuzjasta

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #2 : Maj 20, 2010, 17:03:23 »

Nie lubić koleżanek? Ktoś, kto nie jest przeze mnie lubiany nie jest kolegą/koleżanką. Czasem, trzeba przyznać, ze moje koleżanki zbyt łatwo ulegają wpływom, i np. kiedy usłyszą o kimś coś złego to traktują go jak piąte koło u wozu albo kiedy ktoś sławny w szkole powie im, ze lubi jakiś zespól, to one błyskawicznie też zmieniają grono ulubionych zespołów. Także, czasem koleżanka mnie zdenerwuje, ale nigdy nie jest tak, ze od razu jej nie lubię.
(rozśmieszyło mnie to, że koleżanka naśmiewa się z mojej piątki z dwoma plusami. x dd)

Hm, moja koleżanka też teraz błyskawicznie się zmieniła. Zaczęła kląć jak szewc, ubierać się jak jakiś skejjjjciikk i w ogóle, a trzeba dodać, ze była jedną z lepszych uczennic.

Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj, jak wspaniale jest latać, i fruń jak najwyżej po marzenia.

8 września - dzień tego co powinno być już dawno Uśmiech

http://siatkowkanawesolo.blogspot.com/
Lethal Dose.
Emeryt ;-)
**

« Odpowiedz #3 : Maj 20, 2010, 18:19:03 »

Jak kogoś nie lubię to się z nim nie koleguje.
Ale znajdą się osoby, które muszę znosić, ponieważ nie mam innego wyjścia, a nie żywię do nich żadnych pozytywnych uczuć. W śród takich najbardziej nie lubię następujących zachowań:
- ktoś ma do mnie pretensje, jedzie mnie na gadu a w realu* się nie odezwie ani słowem
- jak dwie osoby kłócą się na forum klasy. Nie tylko za względu na to, że psuje to całą atmosferę ale również dlatego, że okropnie nie cierpię patrzeć na to jak dwie dotychczasowe przyjaciółki teraz się gnoją od najgorszych. Po porostu nie rozumiem jak można się tak zachowywać względem osoby, która była nam jeszcze nie dawno bliska.
- wtrącania się w nieswoje sprawy.
Powtarzam, takie osoby znoszę tylko z konieczności. Gdybym nie musiała to nie miałabym z nimi nic wspólnego.

* jak ja nie lubię tego słowa Wrrr...

wait for an absolution which would never come
av.
Pinkowa
Gość
« Odpowiedz #4 : Maj 21, 2010, 13:23:01 »

Cytat: "Marta1997"
"No właśnie, Marta ma rację, zamknij się, Kalina!". Mina Kaliny była wtedy niezbędna.

Mina była niezbędna? Chyba nie do opisania (: A tak na marginesie to nie wierzę, że nauczycielka tak powiedziała.

A u mnie nie jest do końca tak, że jak kogoś nie lubię to się z nim nie koleguję. Kiedyś przyjaźniłam się z taką jedną dziewczyną- Alą. Później ''dołączyły'' do nas jeszcze 2 dziewczyny które przyjaźniły się ze sobą i tak powstała 4 przyjaciół. Jednak teraz ta Ala tak strasznie mnie wkurza, że nie mogę wytrzymać , jednak przestać się z nią przyjaźnić też nie mogę, bo wtedy stracę penie te 2 fajne przyjaciółki. Tak więc nie zawsze wszystko jest takie proste jak się nam wydaje: wkurza mnie to się nie przyjaźnie.
Anakonda
Przyjaciel Forum

« Odpowiedz #5 : Maj 23, 2010, 00:03:58 »

Nienawidzę znajomych w szczególności za fałszywość i dwulicowość. Za hipokryzje, która się ostatnio szerzy w kosmicznym tempie. Nie trawię głupich, pustych zagrywek, czy to słowne, głupie podrygi czy zaczepki z nudy.

wiesz, nie różnimy się zbytnio.
idziemy po swoje tylko z inną używką.
Emma
Gość
« Odpowiedz #6 : Maj 27, 2010, 13:59:42 »

Ja mam koleżankę, która w szkole za wszelką cenę chce się dowiedzieć o czymś jak najwięcej albo specjalnie prowokuje do obgadywania,a potem wszystko tej obgadywanej osobie wypapla. Nienawidzę jej!
Oprócz tego nie cierpię hipokryzji. Przykład: kolega cały czas mówi, że nigdy nawet do książki nie zajrzy, a zawsze ma pracę domową i na każdej lekcji zgłasza się do odpowiedzi. Wrr...
Wysoko na liście cech negatywnych jest także niepunktualność. Ja zawsze przychodzę na umówioną porę i strasznie denerwuje mnie, jak ja wychodzę z domu, a ktoś właśnie mi pisze, że jeszcze nie może, tylko za pół godziny.
No normalnie wtedy rzucam telefonem.
malutka666
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #7 : Maj 27, 2010, 14:54:57 »

Mam w klasie jedną dziewczynę której nienawidzę dlatego, że wszystko, co jej się powie (nawet miłego) obraca przeciwko mnie i moim koleżankom. Myśli też że jest królową i każdy ją wielbi i to mnie wkurza

-To ty go w końcu kochasz, czy nie?
-Wiesz... to zbyt trudne pytanie, by teraz na nie odpowiadać.
Indian Summer
Entuzjasta

« Odpowiedz #8 : Maj 27, 2010, 17:05:10 »

Mam takiego idiotę w klasie. On jest dla wszystkich wredny. Myśli, że dlatego, że jest bogaty, może wszystko. Ciągle przeklina, szpanuje coraz to nowszymi telefonami, i tak dalej. I faktycznie, jego rodzice są bogaci, i rozpieścili go do reszty. Kiedyś wychowawczyni powiedziała do mnie ziuta, z resztą, pani tak do każdego mówi. I on ciągle na mnie mówił ziuta, to ja na niego mówię wysoki i szczupły, to się dziecko uspokaja, bo jest niski i grubiutki, lekko mówiąc.
Lethal Dose.
Emeryt ;-)
**

« Odpowiedz #9 : Maj 27, 2010, 18:10:08 »

Nie trawie ludzi, którzy są świadkami jakieś zdarzenia, dorabiają sobie do niego "fakty" i jakieś zakończenie i rozgadują takie bzdury po całej szkole. Nienawidzę tego.

Przesadnego sępienia. Pożycz szczotkę do włosów, perfum, tusz do rzęs, daj gumę do żucia, daj się napić, daj ugryźć kanapkę, pożycz błyszczyk, pożycz buty, pożycz podpaski  ... nie wyrabiam z takimi.

Dzieci NEO, które potrafią kogoś gnoić, bluzgać i jechać przez gadu, nk itp. A w realu nawet słowem się odezwać do nikogo nie potrafią. Taki cwaniak i kozak przez internet a w realu czysty frajer.
« Ostatnia zmiana: Listopad 07, 2010, 16:44:27 wysłane przez Lethal Dose. » Zapisane

wait for an absolution which would never come
av.
Lucy in the Sky
Przyjaciel Forum

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #10 : Maj 28, 2010, 15:17:14 »

nienawidzę kujonów, którzy wykują się na lekcje, a potem nauczyciele myślą, że są tacy zdolni, i takich, co płaczą, kiedy dostaną 3 i poprawiają 5 (mam w klasie paru takich...), nienawidzę lizusów, nienawidzę chłopaków, którzy myślą, że są fajni oraz dziewczyn, które myślą, że są fajnea tak naprawdę są mega, mega wkurzający, nienawidzę takich, co przeklinają na pokaz, (ogólnie przeklinanie jest okej, ale bez przesady, nie?) takich, co sie śmieją ze słabszych i takich, co kiedy chcę od nich np przepisać zadanie domowe, mówią "nie nina, mogłabyś SAMA kiedyś coś zrobić".

( ciuchy muchy zuchy )

when I wake up in my make up
it's to early for that dress...
Illegal Princess.
Przyjaciel Forum

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #11 : Maj 29, 2010, 00:28:22 »

nienawidzę hipokrytów, z którymi spotykam się na każdym kroku.
nie lubię ludzi, którzy nie mają własnego zdania, a jeśli już wysuwają jakieś chore racje to nawet nie potrafią ich poprzeć argumentami.
nie lubię mojej dwulicowej połowy klasy, która tylko czeka, by obrobić tyłek za plecami.
nie trawię gwiazd, które próbują się wybić ponad poziom urodą, a są tak głupie, że nawet ta ładna buźka nie pomaga.
nienawidzę obnoszenia się ilością pieniędzy.
nie lubię ludzi, z chorymi ambicjami, którzy potrafią zbłaźnić się, poniżyć i zrobić wszystko, by był pasek na świadectwie. co gorsza, nienawidzę ludzi, którzy mimo że na ten pasek nie zasługują są do tego stopnia bezczelni, że załatwiają sobie to z nauczycielami po lekcjach, bo nie potrafią być fair wobec reszty klasy.

Albo Go kocha, albo się uparła.
Na dobre, na niedobre i na litość boską.
lemurka
Aktywny
**

« Odpowiedz #12 : Maj 29, 2010, 11:14:05 »

Ja nie znoszę, jak ktoś po sprawdzianie i kartkówce jęczy i pierdzieli, że dostanie pałę, a dostaje 5. Nie wiem, dlaczego mnie to wkurza, ale wkurza.

Hayley
Entuzjasta

« Odpowiedz #13 : Maj 29, 2010, 12:59:54 »

Nie lubię milionlicowych ludzi, którzy każdemu mówią to co mu się spodoba. Nienawidzę papużek nierozłączek, które mają ze sobą miliardy sekrecików. I nie trawię zbyt fajnych ludzi. Takich, których absolutnie wszyscy lubią i zawsze kręci się wokół nich grono wierbych wyznawców. Może z zazdrości ich nie lubię ;D

Someday I'll wish upon a star,
wake up where the clouds are far behind me
Where troubles melts like lemon drops, high above the chimney top
Polly
Gość
« Odpowiedz #14 : Maj 29, 2010, 21:19:45 »

Nie lubię kolegów i koleżanek, ponieważ (#odkrycie) nie rozumują tak, jak ja. I jest smutno, bo nie zawsze mam ochotę rozmawiać tylko o nogach Kizi Mizi z IIF czy o tym, kto jest najbardziej emo.
Enyo
Aktywny
**

« Odpowiedz #15 : Maj 31, 2010, 15:56:31 »

Bez żadnego ale mogę powiedzieć, że nienawidzę, jeśli ktoś kłamie. A niestety mam taką koleżankę.  Uśmiech

malpeczka
Gość
« Odpowiedz #16 : Czerwiec 15, 2010, 18:38:33 »

Ja nienawidzę, jeśli ktoś się chwali.
>mc
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #17 : Czerwiec 22, 2010, 11:42:53 »

Ja nie lubie kujonów, którzy się podlizują na lekcjach...

,,Chciałem zmienić świat. Doszedłem jednak do wniosku, że mogę jedynie zmieniać samego siebie.''
 Aldous Huxley

Piszcie na PW po nr GG, Skype, AQQ  =)
Michiko
Gość
« Odpowiedz #18 : Czerwiec 22, 2010, 18:18:14 »

Otóż zmusiłaś mnie do przedstawienia mojej własnej megapoważnej teorii o tym, że kujoni nie istnieją, mc. ;dd   Lizusi owszem.

Nie lubię kolegów i koleżanek za to, że oddychają. Nie, no. Po prostu jeśli kogoś nie lubię, to muszę mieć jakiś powód i to nie taki ogólny, że kłamie, że lizus. Chyba mi ktoś najnormalniej w świecie musi nadepnąć na odcisk, żebym go nie lubiła, a to niestety bardzo trudno zrobić, więc ktoś się musi postarać. ^^'
Weruś
Przyjaciel Forum

« Odpowiedz #19 : Czerwiec 22, 2010, 22:08:59 »

Irytuje mnie, jak ktoś udaje fajnego kolegę, a na ulicy nawet nie odpowie na cześć. A przy swoich znajomych to już w ogóle, głowa w drugą stronę. Jakby to jakiś wstyd był.

Albo jak ktoś obraża się nie wiadomo za co, a na zapytanie 'za co to?' odpowiada 'a domyśl się'.

I generalnie to takich zachowań typu, jesteśmy w grupie i jest fajnie, a potem słyszę gdzieś na boku niemiłe rzeczy jednej osoby o drugiej, chociaż wydawać by się mogło, że tacy przyjaźnie do siebie nastawieni. To chyba się też wiąże z pierwszym.

I swoje humory uzewnętrzniają na ludziach obok. Potem się czuję winna, bez względu na to, czy to jest moja wina, czy nie.

Obrażanie się za niewygodną, ale jednak prawdę (przekazaną oczywiście spokojnie i stonowanie). Grrr.

Plus kilka z tych co wymieniliście.

şiki şiki baba hayni haynii yaba helik melik huni gel fakiri yaba
Alice
Stały bywalec

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #20 : Czerwiec 29, 2010, 20:18:10 »

Ja nie lubię:

Snobstwa. Takich pustych ludzi dla których jest tylko kasa, wygląd czy coś w tym stylu. Ogólnie nie lubi ludzi "jestem tylko JA"

Niedyskrecji i plotkarstwa. "Tak bardzo cię lubię", a potem za plecami słyszę "Ale ona jest potwornie wkurzająca i do tego jest głupia!" Albo "Nikomu nie powiem", a potem cała szkoła gada o tej tajemnicy.

Natrętności. Mamy taką dziewczynę w klasie. Wciąż nas wszystkich pyta czy się z nią zaprzyjaźnimy. Jak powiemy tak to albo po prostu z nią nie gadamy albo mówimy nie i jej jest smutno. Gorzej jak się przyczepi. Wtedy biega za mną i np. zaprasza mnie gdzieś do knajpy, albo gorzej- chce żebym jej się zwierzała. Ani chwili samotności, a jak ma chipsy to z nikim się nie dzieli nawet z "przyjaciół"

Ciągłego użalania się nad sobą. Wiem, wiem. Są ludzie którym jest źle na tym świecie, ale zamiast ciągłego narzekania może niech coś wreszcie zrobią? A przynajmniej niech nie narzekają na rzeczy blachę.

Bycia "dorosłym". W tym sensie że są ludzie którzy pozjadali wszystkie rozumy i są już tacy niby dojrzali. Zachowują się jakby wiedzieli wszystko i mieli przepustki do pouczania innych. Wydaje im się że są tacy mądrzy i dorośli. I narzucają pomoc. Np. kupujemy prezent dla wychowawczyni, nasza koleżanka pozbierała kasę od wszystkich, ale zignorowała nasze pomysły i sama wybrała prezent.

Udawania kogoś kim się nie jest. To da się wyczuć. Nie lubię jak ktoś udaje że jest jakimś rządnym wiedzy odkrywcą, a tak naprawdę jest kanapowym leniem. Potem gdy mu uwierzę mogę się naprawdę zawieść.

To są cechy, których nienawidzę w ludziach. Jeszcze obojętność i przynoszenia wstydu (np. darcia się na cały sklep że ona chce iść na huśtawkę dla dzieci jak moja "koleżanka") itp. Jest tego dużo ale to są najgorsze.
« Ostatnia zmiana: Padziernik 02, 2010, 16:43:45 wysłane przez Alice Cullen » Zapisane

– Kotom nie wolno! Z kotami nie wolno! Psik! Wyłaź, bo zawołam milicjanta!
Ani konduktorki, ani pasażerów nie zdziwiło to, co było najdziwniejsze – nie to więc, że kot pakuje się do tramwaju, to byłoby jeszcze pół biedy, ale to, że zamierza zapłacić za bilet!

http://jakzrobicgofra.blogspot.com/
Shizza
Gość
« Odpowiedz #21 : Wrzesie 08, 2010, 08:32:07 »

Ja mam kilka takich "koleżanek".Nie lubię je głównie za plotkarstwo, egoizm i tak zwany "plastik" <chyba wszyscy wiemy, co to oznacza i nie muszę tłumaczyć, o co chodzi>
« Ostatnia zmiana: Marzec 27, 2011, 15:06:35 wysłane przez Shizza » Zapisane
Paula
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #22 : Listopad 02, 2010, 19:34:20 »

ja nie lubię kolegów z klasy co ciągle mnie przezywają i robią wszystko na pokaz. np. taki jeden na przerwie zaczął wszystkim gadać o seksie! nienawidzę go. ciągle jego rodzice są wzywani do szkoły, a on tylko pyskuje do nauczycieli. nie lubię jeszcze takich ''głupków'' co nic nie umieją. chodzę do 6 klasy, a jak raz pani zapytała dla powtórki taką Karolinę alfabetu to ona nawet nic nie powiedziała! to trzeba być no wiecie, nie...
ada999
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #23 : Listopad 05, 2010, 17:48:27 »

U mnie w klasie jest taka dziewczyna która mnie nie lubi.Ona cały czas robi mi na złość.Jej jednym z nagannych zachowań jest takie że zmusz moje koleżanki do tego,żeby nie odzywały się do mnie.Po jakimś czasie przepraszają mnie np. po tygodniu.
Nightly
Nowy użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #24 : Listopad 07, 2010, 13:47:40 »

U mnie w szkole jest wiele fałszywych osób. ; / Szczególnie Polacy.
W oczy przyjaciele, a za plecami... Cóż niestety. - Jedno mówią, drugie robią.
Twierdzą, że się przyjaźnią, a za plecami potrafią nieźle kogoś obgadać.
No, ale jak to moja mam powtarza - ' Sama świata nie zmienisz'.
Mery Dżejn
Aktywny
**

« Odpowiedz #25 : Listopad 07, 2010, 16:29:57 »

hipokryzja!!! hate!
bycie fajnym na siłę.
uważanie się za oryginał. te 'inna, bo inna od innych' doprowadza mnie do szewskiej pasji!
ostatnio zakładanie formspringów.
słit foteczki.
lans.
wznoszenie na piedestał tematu: 'chłopaki'.
rozchichotanie.
nietolerancja.
nie lubię, kiedy ktoś potrafi załatwiać problemy tylko siłą.

bo nim zdążysz myśl dokończyć, ja od Ciebie będę dalej.
Anakonda
Przyjaciel Forum

« Odpowiedz #26 : Listopad 08, 2010, 20:12:58 »

Za hipokryzje. Najgorsze co może być. Coraz więcej takich ludzi. Nie wiem co się dzieje z tą Polską, z tymi ludźmi. ; O

wiesz, nie różnimy się zbytnio.
idziemy po swoje tylko z inną używką.
Maruśka
Dyskutant
*

« Odpowiedz #27 : Listopad 12, 2010, 20:15:27 »

Fałszywość-udają twoją kumpelę, a potem olewają
Nietolerancja-ojj o tym sporo wiem bo jestem jedyną metalówą w klasie która w większości składa się z pokemonów, barbie, emo itp. Właściwie to najlepiej dogaduję się z chłopakami bo z dziewczyn mam tylko 3 takie seryjnie przyjaciółki...
Plotkarstwo-to też znam, z powodu że się kumpluję z chłopakami mam łatkę "Łatwa" (jestem raczej ich kumpelą niż dziewczyną...)
Temat nr. 1-chłopaki- nie muszę wyjaśniać czemu
Udawanie że są kimś kim nie są-dziewczyna która była moją najlepszą przyjaciółką olała mnie bo nie chcę "dotrzymywać jej towarzystwa" jako EMO

Ignorance is your new best friend...
kalcia
Entuzjasta

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #28 : Listopad 12, 2010, 22:00:54 »

Nienawidzę obgadywania, chamstwa, nieszczerości. Ludzi którzy dokuczają innym.

Heroine
Moderator

Sory za kropki

« Odpowiedz #29 : Padziernik 05, 2011, 19:57:57 »

Generalnie nie-nienawidzę ludzi, większość jest mi zwyczajnie obojętna, jednak jest jedna taka panienka, której chętnie bym łeb ukręciła. Jeżeli istnieje człowiek, który posiada wszystkie możliwe wady, jakie mnie irytują, to z pewnością jest to ona. Kiedyś uważałam ją za przyjaciółkę, nieważne. Teraz zrobił się z niej jakiś robot, zero wrażliwości/wyczucia, rozumu, tępak niesamowity, no.
Wszystkie trzy sytuacje, choćby nie wiem jak idiotyczne, miały miejsce naprawdę.
Brat naszej koleżanki miał dość poważny wypadek, nie wiadomo było, czy z tego wyjdzie. Wcześniej obiecała, że zrobi nam ściągi na test, ale wiadomo, nagła sprawa, trzeba zrozumieć. Poza tym, nawet nie była w stanie. Wyżej wymieniona panna przez kilka godzin wydzwaniała do niej, a kiedy usłyszała, że jest ona w szpitalu i czeka na koniec operacji brata, strzeliła wielkiego focha. No przecież nie będzie tam siedziała całą noc, a poza tym, było nie obiecywać. Kiedy zginął mój brat (nie rodzony, ale był dla mnie dosyć bliską osobą), jedyne, co od niej usłyszałam, to U, szkoda. Kiedy następnego dnia zaczęła mi pierdzielić o tym, że jakiś chłopak nie odpowiedział na jej zaczepkę na fejsie, wkurzyłam się i troszkę ją zjechałam. Jako przyjaciółka powinnaś mnie wysłuchać! Przyjaciele są od tego, żeby pomagać z problemami. Inny przykład: nasza wspólna koleżanka (z którą, wbrew pozorom, miała lepszy kontakt ode mnie), dowiedziała się, że jest poważnie chora i nieco ją to podłamało. Powiedziałam więc temu wybrykowi natury, żeby poszedł ją wesprzeć, pocieszyć, przytulić, no cokolwiek. Ładną masz bluzkę. - to wszystko, na co się zdobyła.
Ręce i nogi opadają.
Podsumowując, najbardziej w moich znajomych denerwuje mnie brak ludzkich odruchów, empatii, wyrozumiałości. Ja pierniczę, skąd się takie coś bierze? -,-

Mogę już wyjść do ludzi, bo na ludzi i tak nigdy nie wyjdę

Endless hours of wasted moments
Chomiczek
Entuzjasta

stoisz po prawej, idziesz po lewej!

« Odpowiedz #30 : Padziernik 06, 2011, 08:07:37 »

Strasznie nie lubię jak ludzie nie szanują poglądów innych, są wulgarni i chamscy, wyśmiewają, są fałszywi, plastikowi, oceniają po ciuchach czy wyglądzie. Sama czasem miewam te cechy i nie mam z czego być dumna. I naprawdę nie lubię, kiedy ktoś mówi coś o innej osobie nie znając jej jeszcze. I nie lubię sprośnych żartów. I nie lubię plotkarstwa.

we are the people that rule the world
a force running in every boy and girl
Martyś
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #31 : Stycze 04, 2012, 19:14:17 »

Ja nie lubię moich koleżanek (może nie wszystkich) dlatego, że gdy dostanę dobrą ocenę to one się obrażają. Bardzo mnie to denerwuje.  Złość
Chomiczek
Entuzjasta

stoisz po prawej, idziesz po lewej!

« Odpowiedz #32 : Stycze 04, 2012, 20:14:20 »

Cóż, minęły 3 miesiące (niecałe) od ostatniego posta, ale troszkę mi się zaktywowało.
Okrutnie nie lubię w ludziach zarozumialstwa, sztuczności, szukania problemów na siłę, 'obrażania' się (jak ja nie cierpię tego słowa). Nie lubię nieczystych sytuacji, wymownego milczenia. Nie ZA TO nie lubię ludzi, tylko TEGO w nich nie lubię. Bo ich lubię, ale tego w nich nie lubię.

we are the people that rule the world
a force running in every boy and girl
djmisieqq
Nowy użytkownik

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #33 : Stycze 06, 2012, 12:44:47 »

Ja ogólnie ludzi lubię  Mrugnięcie

Czasem stwierdzam, że ktoś jest zły w jakiś sposób - np. fałszywy, po czym myślę, że jednak nie jest. Później jednak stwierdzam, że przecież fałszywość polega właśnie na tym, że nie widać, że jest zły i ten ktoś to maskuje. I sam się gubię o.o
Biedronka
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #34 : Stycze 06, 2012, 19:10:21 »

Mnie najbardziej wkurza właśnie taka fałszywosć. Na jednej przerwie dziewczyna chodzi wciąż za tobą, mówi jak ona cię lubi, a już na następnej z innymi dziewczynami cię obgaduje.Nie do wytrzymania...

Biedronka

Błyszczą jej kropki
w promieniach słonka,
gdy się po łąkach
błąka biedronka.
Lubi pić nektar
w wiosennych sadach,
zielone mszyce
z liści wyjada.

Lech Konopiński
Strony: [1] 2 3   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC