Padziernik 31, 2014, 16:40:44 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.
Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Masz problem z rejestracją konta? Napisz do nas! forumvictorjunior@gmail.com

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Edu Kram - Sklep pełen edukacji
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Trudne Sprawy i Dlaczego Ja ?  (Przeczytany 13927 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
aerodkurzacz
Administrator

« Odpowiedz #70 : Stycze 30, 2012, 21:33:11 »

Nigdy tego nie oglądałam, ale znam jedną laskę, która wystąpiła w dlaczego ja – zgłosiła się w odpowiedzi na ogłoszenie o poszukiwaniu statystów, myślała, że przejdzie się dwa razy przed kamerą i jej zapłacą : DDDD a tu zonkiewicz, kazali jej grać jakąś „panią Marlenę, lat 46” czy coś w tym stylu ; D
To tak w ramach odpowiedzi na pytanie „skąd ci ludzie się tam biorą”. xd
Safii_Kasia
Przyjaciel Forum

MatkoBosko Częstochowsko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #71 : Stycze 30, 2012, 22:22:06 »

Po to że może im sie nudzi i dla nich to zabawa?
Jakby castingi były gdzieś bliżej, a nie we Wrocławiu to dla własnej przyjemności bym sobie poszła.

- Proszę skręcić w lewo na tym rondzie
...
- Pani Katarzyno, co my robimy?
- Eee, jeździmy w kółko?
Michiko
Gość
« Odpowiedz #72 : Stycze 30, 2012, 22:31:27 »

Też bym poszła. Duży uśmiech  A co tam. Raz się żyje. : pp
Kuura
Gość
« Odpowiedz #73 : Stycze 31, 2012, 18:14:04 »

Co do tych kastingów to moja znajoma niedawno dostała rolę. Nie zgadniecie co grała... Mianowicie trupa w W11 xddd
Reckless
Entuzjasta

waitin for sucker

« Odpowiedz #74 : Stycze 31, 2012, 21:38:39 »

U łaał, wymagająca rola ;-D.
Nie no, te seriale są śmiesznie durne. Moja rodzinka twierdzi, że ja od tego zgłupieję, a ja im na to odpowiadam : "To już się stało, za późno ;d" .

✘✘✘✘

man at this rate iphone 7 will be like a 50 inch television that you carry around. iphone 8 is just gonna be the whole universe and the only app will be fuckin walking around and living your life like normal
Mallory
Gość
« Odpowiedz #75 : Kwiecie 24, 2012, 14:20:21 »

Zgadzam się z tobą. Sztuczne, że aż śmieszne. No bo kogo by w domu straszyły duchy? Albo kto by ''wypożyczył brzuch''?  Ja z Tatą, jak widzimy jak się zaczynają trudne sprawy lub dlaczego ja, zmieniamy tytuły na śmieszne:

Trudne sprawy:
1. Durne sprawy...
2. Szkolne sprawy...
3. Chore sprawy...
4. Dziecinne sprawy...
5. Sztuczne sprawy...

Dlaczego ja? :
1. Dlaczego ty?
2. Dlaczego my?
3. Dlaczego głupota?
4. Dlaczego choroba umysłowa?
Judyyta
Aktywny
**

« Odpowiedz #76 : Kwiecie 24, 2012, 14:59:19 »

Mnie te programy śmieszą, czasem "dobijają", oglądam, bo mi się nudzi Chichot Są żenujące, bo są, ale i tak oglądalność im nie spada Mrugnięcie Od Dlaczego ja? wolę teraz Ukrytą Prawdę, epickie to. Ja jakbym się dostała po castingu do takiego programu to bym odmówiła roli, bo byłoby to chyba największym upokorzeniem w moim dotychczasowym życiu. W szkole bym się nie pokazała na pewno D: Gdzie tam w szkole, z domu bym nie wyszła. Ale moje serce podbił Dariusz z Trudnych Spraw, który jest po prostu genialny<3 I Henio z Beatką z Pamiętników z wakacji<3 Generalnie, żeby w takim czymś zagrać na pewno trzeba mieć duży dystans do siebie, co przekonałam się po obejrzeniu właśnie jakiegoś wywiadu z tym duetem. Bardzo sympatyczni i fajni ludzie, aczkolwiek i tak dużo osób się będzie z nich wyśmiewać, rady na to już nie ma. Ewentualnie idą tam ludzie z problemami finansowymi, łatwy sposób na kilkaset złotych.

„Ludzie, którzy nie wierzą, nie wygrywają.” ~W. Szaranowicz
Blossom
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #77 : Kwiecie 24, 2012, 16:03:22 »

Nie toleruję. Śmieszne i sztuczne, ale swoją drogą chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi. O ogłupianie. Moja babcia bardzo polubiła Ukrytą prawdę i ilekroć nas odwiedza, pyta, "o której jest ta Prawda". Widziałam kilka odcinków i przyznaję, że gorsze nawet od Pamiętników z wakacji.

'' To, że twoja wrażliwość uczuciowa mieści się w łyżeczce do herbaty, nie świadczy o tym, że wszyscy są tak upośledzeni. ''
Mallory
Gość
« Odpowiedz #78 : Kwiecie 25, 2012, 17:36:09 »

Zgadzam się z Judyytą.
Że tak śliczniutko pośpiewam:
Mięsny jeż,
Mięsny jeż,
Ty go zjesz,
Ty go zjesz...
_kasia_100
Gość
« Odpowiedz #79 : Maj 09, 2012, 19:22:07 »

Ja nie. To głupie jest. Był taki kiedyś w Dlaczego ja ? gostek który też występował w Pamiętnikach z wakacji. A tak w ogóle to aktorzy się powtarzają.
Lucinda
Dyskutant
*

Uwaga! Jestem szalona!!!

« Odpowiedz #80 : Maj 14, 2012, 14:44:12 »

Gdy na to trafię, chce mi się śmiać. To jest takie plastikowe!!!!  Złość
A aktorzy są ci sami co cztery odcinki Język

Gdybym była bardzo biedna, to bym miała chłopca z drewna. Nie wołałby jeść i pić, dobrze by nam było razem żyć...
tofik
Dyskutant
*

« Odpowiedz #81 : Czerwiec 08, 2012, 17:57:46 »

Oglądałam kiedyś jeden odcinek Trudnych Spraw. Strasznie śmieszne! Była taka matka, która pomagała zwierzętom i bezdomnym, a ponoć zaniedbywała własne dzieci. Sprowadziła do domu bezdomnego i jej dzieci były wściekłe i poleciały się skarżyć tacie. Normalnie lepsze to niż kabaret.
Housegirl
Dyskutant
*

But who wants an easy life? It's boring!

« Odpowiedz #82 : Czerwiec 09, 2012, 16:45:25 »

No, ja te programy oglądam gdy mi się nudzi, bo to śmieszne jest, ale czasem to rzeczywiście dobija xD

nájpíękňíëjšžÝčh čhwíĽ w żÝčíů ňíë žápĽáňůjëmÝ,ôňë šámë přžÝjĐą:*
tofik
Dyskutant
*

« Odpowiedz #83 : Czerwiec 10, 2012, 16:45:24 »

Dzisiaj właśnie oglądałam dwa odcinki. W jednym rodzina wygrała dom na loterii, ale tam były dziurawe okna. Mieli potem różne problemy i zwalali winę na te okna. Tata podłożył deskę z gwoździami dla psa sąsiadów i potem sam na nią wlazł. A w drugim odcinku ktoś zamknął nauczycielkę w piwnicy!
Florence
Aktywny
**

steril najls end tanderbałels

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #84 : Czerwiec 13, 2012, 17:37:13 »

Ostatnio z nudów oglądałam Ukrytą Prawdę. Przez chwilę byłam pewna, że w 'głównej roli' występuje moja 20-letnia koleżanka. o.o
Cóż to za inteligentne dzieła. -.-

I'm gonna put a curse on you and all your kids will be born completely naked.
Blue
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #85 : Czerwiec 14, 2012, 21:35:15 »

czasami oglądam .
głównie w wakacje, bo wtedy nie lecą moje seriale. xD

Początek miłości to czas uda­wania, że wszys­tko, co ludzkie, jest nam obce.
Reckless
Entuzjasta

waitin for sucker

« Odpowiedz #86 : Sierpie 07, 2012, 15:47:38 »

Pragnę się spytać, który to jest ten odcinek z Maksymilianem i jego 4+? Tzn. jaki to numer odcinka :].

✘✘✘✘

man at this rate iphone 7 will be like a 50 inch television that you carry around. iphone 8 is just gonna be the whole universe and the only app will be fuckin walking around and living your life like normal
Kasia
Gość
« Odpowiedz #87 : Sierpie 07, 2012, 16:16:22 »

Mam:
http://www.youtube.com/watch?v=Xn1OE3Ww5N8

Odcinek 49. ; )
Lola
Nowy użytkownik

Chcę umieć latać !

« Odpowiedz #88 : Sierpie 08, 2012, 12:29:18 »

Dla mnie to jak kabaret. Tylko bezsensowne, czasami oglądam. Ale tylko po to, żeby się pośmiać Uśmiech

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że ci się to przytrafiło ! ♥
Phobos
Dyskutant
*

Dobra przyznaję się: jestem dziewczyną :/

« Odpowiedz #89 : Sierpie 09, 2012, 16:05:17 »

Czasami. Nie raz wciskają takie kity, że ja nie mogę! Albo aktorzy mają "spóźniony zapłon".

Wszystko wiecznie się powtarza, dzień i noc, lato i zima, świat jest pusty i bez sensu. Wszystko kreci się w kółko. Co powstaje, musi przeminąć, co rodzi się, musi umrzeć.
"Niekończąca się historia" Michael Ende
dyzia
Dyskutant
*

« Odpowiedz #90 : Sierpie 12, 2012, 15:53:59 »

Sytuacje w tych serialach są  śmieszne , a w założeniu reżysera  miały byś poważne.
Tylko spróbuj się człowieku nie roześmiać jak np wchodzisz do domu idziesz do łazienki a tam mężczyzna o imieniu na D proponuje ci szampana. . albo nieśmiertelny tekst mamy Maksa
-Co mnie obchodzi pierwsza miłość mój syn dostał 4 ze sprawdzianu.
Faktycznie Aktorzy bardzo często się powtarzają mp ten facet co grał Dariusz w Trudnych sprawach  w Dlaczego ja grał już troskliwego ojca rodziny.

Nie ten co ,z tobą tańczy,
Nie ten  co z tobą się śmieje.
Lecz ten co tobą cierpi.
Jest twoim przyjacielem.
Safii_Kasia
Przyjaciel Forum

MatkoBosko Częstochowsko

Zobacz profil WWW
« Odpowiedz #91 : Sierpie 12, 2012, 16:12:14 »

Ostatnio siostra pokazywała mi odcinek gdzie wchodzi mąż do domu a tam żona z jakimś facetem, więc mężus się na nią rzucił, szarpał ją itp. i próbował wypchnąć ją z korytarza. Kobiecina przypadkiem nie wcelowała sobie i przywaliła głową we ściane Chichot

- Proszę skręcić w lewo na tym rondzie
...
- Pani Katarzyno, co my robimy?
- Eee, jeździmy w kółko?
Zuzia K*******a
Stały bywalec

« Odpowiedz #92 : Sierpie 12, 2012, 16:27:10 »

E, ja tam lubię, z nudów całkiem spoko rozrywka. Ukryta prawda też rządzi. ;d

"There should be sunshine after rain
These things have always been the same
So why worry now"
Silver
Nowy użytkownik

Mówią mi Grzybek.

« Odpowiedz #93 : Sierpie 12, 2012, 18:24:42 »

Lubię czasami oglądnąć. Można się pośmiać  Chichot

Ony my own... Here we go
Irina
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #94 : Sierpie 12, 2012, 18:36:15 »

Nie, ja nie oglądam. Gra aktorów jest tak słaba, ze to aż śmieszne, zupełnie jak w pamiętnikach z wakacji i ukrytej prawdzie. Pamiętam mój przypadek, kiedy byłam w pizzerii. Leciała w telewizji Eska, ok. Patrzyłam na cały teledysk jednej piosenki aby zobaczyć jak się nazywa. Oprócz nas byli tam jacyś faceci, mieli ze 20 lat i... pilota od tv. Dosłownie 20 sekund przed momentem kiedy pokazują tytuł (wiem - ostatnio liczyłam) przełączyli na ukrytą prawdę.... Rzygać mi się chciało, tak grali aktorzy. Jakby tego było mało, jeden z nich przez cały czas mówił że to oglądał. Tortura. Takie jest moje zdanie o tych pseudo serialach.
Tarou
Dyskutant
*

ja tu tylko sprzątam.

« Odpowiedz #95 : Padziernik 07, 2012, 20:43:39 »

Ostatnio siostra pokazywała mi odcinek gdzie wchodzi mąż do domu a tam żona z jakimś facetem, więc mężus się na nią rzucił, szarpał ją itp. i próbował wypchnąć ją z korytarza. Kobiecina przypadkiem nie wcelowała sobie i przywaliła głową we ściane Chichot
Haha, kojarzę ten odcinek. Chyba.
Albo kiedy mężczyzna mówi swojej żonie, że może do niego wrócić, to ona tak podskakiwała z radości i klaskała w łapki, że mało brakowało, a oplułbym piciem telewizor. : DDD Bo to wyglądało tak idiotycznie, że aż zabawnie.
Helenka
Dyskutant
*

http/jaiswiatobokmnie.blog.onet.pl - wchodźcie ;)

« Odpowiedz #96 : Padziernik 08, 2012, 16:48:23 »

U nas w szkole nawet najgłupsze dziewczny zauważyły już,że te coś to jest bezadziejne. Nie oglądam tych kanałów, gdzie to leci, może kiedyś widziałam fragmenty. Robią tego dużo, nie biorą nawet normalnych aktorów, tylko osoby z tłumu, które grają ... żenująco. Zarabiają kupę kasy, bo tacy aktorzy są tani, a banda naiwniaków to ogląda. Znam takie osoby.  Z politowaniem Są takie programy, jak np. "Sprawa dla reportera", gdzie są normalne, straszne i ciemne sprawy a nie takie baziewia. 

Don't give up the things you believe
Tarou
Dyskutant
*

ja tu tylko sprzątam.

« Odpowiedz #97 : Grudzie 01, 2012, 19:54:56 »

No niby tak, ale tak jakby to porównać do Ukrytej Prawdy, to to wcale nie jest takie złe, bo tu chociaż znajdziesz jakiś humor, nie jakiś bardzo wyszukany, ale jednak. UP jest sztywna do bólu, takie moje zdanie.
panienka z okienka
Dyskutant
*

Moje oczy, rzucają się w oczy.

« Odpowiedz #98 : Grudzie 02, 2012, 09:24:46 »

Czasem z nudów oglądam ukrytą prawdę, trudne sprawy i dlaczego ja. Beznadziejne! Jedynie ta ukryta jakoś mi odpowiada.

Bo gdy sensu już nie ma,
to sens się zaczyna.

Jan Twardowski
zenek63
Nowy użytkownik

Kotek forumowy prosi o rybkę.

« Odpowiedz #99 : Grudzie 04, 2012, 21:05:18 »

A ja myślałem, że to są prawdziwe historie...

<url>pah.org.pl/pajacyk</url>
Kliknij w pajacyka - Każdy może pomóc!
zaczytana00
Nowy użytkownik

« Odpowiedz #100 : Kwiecie 04, 2013, 15:10:14 »

Głupie. Nie lubię tego i nie oglądam. Z politowaniem

"Szczęście jest tak bardzo blisko jeśli tego chcesz. Marzeniami zbuduj przyszłość swój własny los."
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

© Agencja Wydawnicza AGA-PRESS | Modyfikacje Agencja Interaktywna Mindscape | Powered by SMF 1.1.14 | SMF © 2006-2011, Simple Machines LLC