Wybierz się z młodszym rodzeństwem do kina! :)

Film „Auta 3” – najnowsza produkcja Disney/Pixar w kinach od 15 czerwca!

 

Legenda sportu motorowego, Zygzak McQueen, zostaje zepchnięty na boczny tor przez ultraszybkie auta nowej fali. Wrócić do gry pomoże mu młoda, pełna zapału trenerka, Cruz Ramirez, która obmyśla autorski plan zwycięstwa. I choć na swojej drodze Zygzak napotka kilka niespodziewanych zakrętów udowodni, że zdobywca Złotego Tłoka nie poddaje się tak łatwo!

 

ZYGZAK MCQUEEN był dotąd niepokonanym mistrzem wyścigów i pięciokrotnym zdobywcą Złotego Tłoka. Teraz jednak wszystko się zmienia. Zawodnicy nowej fali podkopią nie tylko jego pozycję na torze, ale i jego pewność siebie, dzięki której był niezwyciężony.

Zyzgak jest zawzięty i zrobi wszystko, by znów zająć pole position, ale czy sama pasja do wyścigów wystarczy, by wrócić na szczyt?

CRUZ RAMIREZ ma najnowsze zdobycze techniki w małym wałku rozrządu. Jej metody trenerskie są niekonwencjonalne, ale dzięki nowatorskim rozwiązaniom jej wychowankowie z Ośrodka Szkolenia Zadoluks świetnie radzą sobie na torze. Dopiero na widok mistrza wyścigów o Złoty Tłok – Zygzaka McQueena miękną jej wahacze.

Cruz bardzo chce mu pomóc wrócić do formy, ale doskonale wie, że konkurenci są szybcy jak nigdy, a przecież to prędkość decyduje o zwycięstwie. Prawda?

JACKSON SZTORM jest szybki, aerodynamiczny i ma tylko jeden cel: zwycięstwo. Jako czołowy zawodnik nowej fali ma niezachwianą wiarę we własne siły i nieco arogancki sposób bycia. Choć nie zjednuje sobie sympatii, nie warto go lekceważyć, bo ma osiągi, które mogą zrewolucjonizują całą dyscyplinę. Jackson szkolił się na ultranowoczesnych symulatorach zaprogramowanych tak, by uczyć go precyzji, techniki i szybkości. Jego konstrukcja to gotowy przepis na zwycięzcę i Jackson doskonale o tym wie.

 

Ciekawe, jak spodoba się wam film?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *